Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka :

Autoshine Motor Temizleyici
...
Ürün içeriği polietilen şişede muhafaza edildiğinden pet özellikteki ürünlere kıyasla daha uzun süreli muhteviyata sahiptir. Bu nedenle şişede bozunma, büzülme, akma, renk atma vs. durumlarla karşılaşmazsınız.
...
Ürün içeriğindeki özel formülasyon, aktif yüzey maddeler ve solvent içerikleriyle motor yüzeyini şeffaf bir film tabakası ile kaplar. İçeriğindeki bu özel çözücü maddeler sayesinde motorunuzun metal aksamlarına bulaşmış lekeleri çözerek temizler, oluşturduğu koruyucu ve şeffaf film tabakası sayesinde motorunuzu uzun süre toz ve kirden korur.
...

Araçların motorlarının temizlenmesi ve korunması amaçlı kullanılan bu ürünü araç motorunuzun metal yüzeylerinde olduğu gibi tüm metal yüzeylerde de güvenle kullanabilirsiniz.
...
Otomobiller, bisikletler, tekneler ve tüm motorlarda; aynı zamanda yağ ve katran bulaşmış tüm parçaların temizliğinde de kullanılabilir.

...
Ürünü kullanmadan önce ürün etiketinde yer alan kullanma talimatı ile sağlık ve güvenlik kurallarına uymayı unutmayınız. Her türlü temizlik ürünü sonuçta kimyasal özellikler taşır. Aracınızın temizliği kadar bizler için sizin sağlığınız da önemlidir.

Autoshine Hızlı Cila
...
Ürün içeriği polietilen şişede muhafaza edildiğinden pet özellikteki ürünlere kıyasla daha uzun süreli muhteviyata sahiptir. Bu nedenle şişede bozunma, büzülme, akma, renk atma vs. durumlarla karşılaşmazsınız.
...
Ürün içeriğindeki özel formülasyon, modifiye edilmiş silikon emülsiyonu ile aracınızın boyasına canlı, parlak bir görünüm verir ve etkisini uzun süre korur.
Su bazlı olduğu için ıslak araç yüzeyinde hızlı bir şekilde uygulanabilir.
...
Hem metal ve hem de boyalı yüzeylerde kullanılabilir. Araçların boyalı kısmına parlaklık vererek, boyanın dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Aracınızı göz kamaştırıcı bir parlaklığa ulaştırmanın en kısa yollarından bir tanesi de Autoshine Hızlı Cila'dır.
...

Ürünü kullanmadan önce ürün etiketinde yer alan sağlık ve güvenlik kurallarına uymayı unutmayınız. Her türlü temizlik ürünü sonuçta kimyasal özellikler taşır. Aracınızın temizliği kadar bizler için sizin sağlığınız da önemlidir.

www.sanalesnaf.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

AUTOSHINE

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor